شرکت عمران و معماری سرنقش

درباره گروه

تیم مدیریتی

بالابردن تجربه انسان یک مسئولیت بزرگ است که همواره انسان را با شرایط ریسک و فرصت مواجه می کند. هر حرکت و تصمیمی می تواند زندگی یک نفر را از طریق ملموس یا ناملموس تغییر دهد. بخش مدیریتی سرنقش متواضعانه این مسئولیت را می پذیرد. ما به مدیریت متعادل و قوی معتقد هستیم. تیم مدیریتی سرنقش به اصول خلاقیت، مطالعات دائمی، تحقیقات دقیق و رضایت کارمندان معتقد هست.

سرنقش کار خود را در زمینه مهندسی معماری، مهندسی عمران، شهرسازی و طراحی منظر از سال ۱۳۷۲ آغاز نموده است. این شرکت با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی – مهندسی دانش آموخته و آشنا به روش های مدرن معماری جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و … ارائه دهد.

طرح های ما تأثیرات مثبت بلند مدت و گسترده ای بر روی افراد و به تبع آن جامعه دارد:
– ما به تقویت هویت محلی local identity کمک می کنیم
-ما فضاهایی ایجاد می کنیم که زندگی روزمره مردم را بهبود می بخشد.
-و ما این مهم را در حین محافظت از محیط زیست با استفاده از منابع کمتر انجام می دهیم .

شرکت سرنقش طراحی های متفکرانه معماری ارائه می دهد که خلاقیت را با تخصص فنی ترکیب می کند. فرآیند طراحی ما با ایجاد یک درک روشن از اهداف، دیدگاه، نیازها، برنامه و بودجه مشتریان آغاز می شود. ما این عناصر را با خلاقیت و نوآوری به منظور توسعه طرح هایی که نیازهای مشتریان ما را تامین می کند در نظر می گیریم.، در حالی که درحقیقت کیفیت محیط پیرامونشان را ارتقا می دهیم.

طراحی مشتری محور
برای اطمینان از اینکه طرح ها انتظارها را برآورده می کند و برای هدف متناسب هستند، ما نیازهای مشتری و کاربر را در نقطه مرکزی رویکرد قرار می دهیم.

برای تسهیل این امر ما طراحی های سه بعدی و امکان حرکت در فضای سه بعدی و انیمیشن را فراهم می آوریم. بنابراین ذینفعان می توانند ساختمان را در مرحله اولیه و ورود به فرآیند طراحی تجربه کنند.

همچنین ما از مدلسازی اطلاعات ساختمان برای آزمایش گزینه های مختلف موجود برای مشتریان استفاده می کنیم. این امر به آنها کمک می کند تا بهترین راه حل ها را برای طرح خود انتخاب کنند و اطمینان حاصل کنند که ساختمان تمامی نیازهای آنها را برآوره خواهد کرد.

رویکرد چند رشته ای تفاوت واقعی سرنقش
سرنقش دارای یک رویکرد طراحی چندجانبه است که شامل معماری، معماری داخلی، طراحی صنعتی و سازه می باشد. این امر تیم ما را قادر می سازد تا دیدگاه جامعی از طراحی ساختمان، که بر دانش و تخصص موجود در هر رشته در نظر گرفته می شود، به دست آورد. که با این ویژگی  در کنار یکدیگر چالش ها را تشخیص می دهیم و با آنها مواجه می شویم و راه حل های نوآورانه را شناسایی می کنیم.

ما چه کار میکنیم؟
در کلام ساده ما طراحی، ساخت، بازسازی، ساختمان های برجسته برای مشتریان دولتی و خصوصی و همچنین سرمایه های شخصی را انجام می دهیم.

تیم سرنقش

طیبه گودرزی

طیبه گودرزی

مدیر طراحی کارشناسی ارشد معماری
علی گودرزی

علی گودرزی

مدیر اجرایی کارشناسی ارشد سازه
کیانوش کاوند

کیانوش کاوند

مدیر استراتژیک کارشناسی ارشد MBA
سید سینا سادات لواسانی

سید سینا سادات لواسانی

مدیر پروژه کارشناسی ارشد اقتصاد
مونا علوی پور

مونا علوی پور

کارشناس معماری
مرتضی گودرزی

مرتضی گودرزی

مدلینگ و رندرینگ
مریم محمد قلی پور

مریم محمد قلی پور

مشاوره پروژه دکتری رنگ و نور در معماری
رضا گودرزی

رضا گودرزی

مدیر انفورماتیک
فهرست