اگر دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما قدیمی است می توانید با کمک روش های مدرن و خلاقانه دکوراسیون آشپزخانه خود را به دکوراسیونی مدرن و جدید تبدیل کنید. در ادامه این مطلب روش هایی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه قدیمی به آشپزخانه مدرن را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

بازسازی آشپزخانه به ده روش نوین

یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه، آشپزخانه است طراحی دکوراسیون زیبا برای آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است .زیرا کدبانوی خانه بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می کند از این رو بهتر است در طراحی دکوراسیون آشپزخانه حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه با ۱۰ روش جذاب

روش های زیادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی به دکوراسیون آشپزخانه مدرن وجود دارد که در ادامه این مطلب ۱۰ روش کاربردی و ساده را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

1. ارتقاء فلزات آشپزخانه

شما می توانید با ارتقاء دادن فلزات آشپزخانه دکوراسیون شیک و مدرنی را در آشپزخانه منزل خود ایجاد کنید. عوض کردن دستگیره های فلزی کابینت و تعویض شیر آب آشپزخانه می تواند ایده مناسبی برای ایجاد تغییر دکوراسیون آشپزخانه به  مدرن باشد.

ارتقا فلزات آشپزخانه

 

2. تغییر در کفپوش آشپزخانه

کفپوش آشپزخانه تاثیر زیادی در مدرن به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد. در سال های اخیر از کاشی و سرامیک با طرح پارکت و چوب برای کفپوش در آشپزخانه ها استفاده می شود.

تغییر در کفپوش آشپزخانه

 

3. حذف کابینت های بالایی آشپزخانه

اغلب اوقات کابینت ها در ردیف بالا باعث شلوغ به نظر رسیدن فضای آشپزخانه می شوند که شما می توانید با برداشتن این کابینت ها دکوراسیونی مدرنی را در آشپزخانه منزل خود بوجود آورید.

حذف کابینت در آشپزخانه

4. استفاده از گلدان در آشپزخانه

شما می توانید با نصب انواع شلف های دیواری چوبی و قرار دادن گلدان های زیبا روی شلف های دیواری اقدام به تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود کنید.

جذاب ترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از گیاه

 

5. استفاده از صندلی اپن در اطراف اپن آشپزخانه

صندلی اپن تاثیر زیادی در مدرن به نظر رسیدن دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی دارد. شما می توانید با چیدن این نوع صندلی ها در اطراف اپن آشپزخانه خود از آن به عنوان میز غذاخوری استفاده کنید.

 بازسازی آشپزخانه قدیمی به سبک مدرن

6. استفاده از لوازم کاربردی و مدرن در آشپزخانه

مدل وسایل آشپزخانه در مدرن به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیر زیادی دارد شما می توانید با چیدمان صحیح وسایل در آشپزخانه و استفاده از وسیله های مدرن فضای آشپزخانه خود را مدرن و زیباتر از همیشه کنید.

لوازم مدرن در آشپزخانه

7. تغییر در رنگ و مدل کابینت های آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه تاثیر زیادی در جذابیت دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد از این رو شما می توانید با تغییر دادن طرح و رنگ کابینت ها تغییر دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن را در فضای منزل خود ایجاد کنید.

تغییر در رنگ و مدل کابینت های آشپزخانه

8. طراحی نورپردازی مدرن در آشپزخانه

نورپردازی و روشنایی آشپزخانه از مهم ترین نکات تاثیرگذار در مدرن به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی آشپزخانه است.یکی از چیزهایی که نباید در آشپزخانه فراموش کنید نورپردازی مناسب است.با این کار نه تنها در زمان آشپزی بلکه در هنگام غذا خوردن نیز شما از روشنایی فضا لذت خواهید برد. پیرو سنت نباشید و به جای آن به دنبال چراغ های بلند سقفی بروید تا سبکیخاص به فضای شما بدهند. ما به شما چراغ های فلزی که در رنگ های متنوع در بازار تهرانخیابان لاله زار موجود است را پیشنهاد می کنیم تا به زیبایی آشپزخانه شما کمک کند.

نورپردازی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

9. استفاده از عناصر تزیینی در آشپزخانه

برای تبدیل کردن دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی به آشپزخانه مدرن می توانید از انواع وسایل تزیینی در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید.

 ایده برای تزیینات آشپزخانه

10. طراحی اپن برای آشپزخانه های قدیمی

امروزه در ساخت آشپزخانه های مدرن از دیوار اپن استفاده می شود شما می توانید با طراحی اپن شیک و کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه منزل خود دکوراسیون مدرن و متفاوتی را در فضای آشپزخانه بوجود آورید.

طراحی برای بازسازی آشپزخانه قدیمی

اهمیت سینک ظرفشویی در آشپزخانه

اکثر خانه های قدیمی سینک های تکی دارند. بنابراین روزهایی که مهمان می آید مجبورند تمام ظرف های کثیف را داخل همان سینک قرار دهند، شما نیاز به فضای بیشتری برای شستن ظرف ها دارید. سینک دوقلو نه تنها کاربردی است بلکه شیک هم است.

سخن پایانی :

در این مقاله 10 روش نوین برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه را فرا گرفتید. اما این طراحی نیازمند دانش و تبحر انجام این کار است. شما میتوانید صفر تا صد طراحی داخلی اشپزخانه خود را با خیالی آسوده به تیم سرنقش بسپارید. همین حالا برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست