بسیاری از طراحان سعی براین دارند که فضای داخل خانه را طوری طراحی کنند که فضای کوچک به یک فضای بزرگتری از نظر چشمی بنظر برسد .
خانه
اکثر افرادی که در کار ساخت وساز هستند ، علاقه ایی برای هزینه کردن برای دکوراتور ندارند و اگر هزینه خرید خانه های بزرگ را ندارید و فضای خانه شما کوچک می باشد و سعی در تزیین هر چه بهتر خانه تان می باشید ، به ادامه این مطلب توجه کنید تا با یک طراحی مطلوب و مناسب در دنیای مد نمناک برای بزرگتر جلوه دادن فضای کوچک آشنا شوید .
در این مطلب ما قصد داریم به طراحی های ، طراح های برتر را به شما معرفی کنیم و با این کار هم فضای خانه شما ، فضای بزرگتری از لحاظ چشمی خواهد داشت و دیگر نیازی به استخدام یک طراح ماهر ندارید .

تغییراتی حرفه ای برای بزرگتر دیده شدن فضای خانه کوچک

از رنگ ها مختلف استفاده نمایید
انتخاب رنگ یکی از ساده ترین کارها برای طراحی خانه می باشد و انتخاب رنگ شما می تواند در بزرگنمایی خانه شما تاثیر داشته باشد . برای انتخاب رنگ دیوار می توانید از رنگ سفید استفاده کنید ، چرا که انعکاس خوبی دارد و روشنایی خانه شما جند برابر می شود و وسایل جانبی را می توانید با استفاده از رنگ های هماهنگ آن استفاده کنید .
اگر علاقه ی زیادی به رنگ سفید ندارید ، می توانید از رنگه های خاکستری و آبی روشن استفاده کنید .
از آینه و شیشه استفاده کنید
با استفاده از شیشه ها و آینه ها انعکاس نور در خانه شما بیشتر می شود و اگر خانه شما پنجره ندارد می توانید از آینه ها و شیشه ها برای روشنایی بیشتر استفاده کنید چرا که در روشنایی به بیشترین نحو تاثیر می گذارد .

تغییراتی برای بزرگ نشان دادن خانه کوچک

فضاهای مهم را خالی کنید
فضاهایی را که در آن استراحت می کنید یا بیشتر آن قشمتی که در خانه برای گپ و گفتگو انتخاب می کنید را خالی کنید تا فضای خانه شلوغ و کوچک به نظر نرسد . اگر آشپزخانه شما فضای کمتری دارد ، می توانید از هر قسمتی که در آشپزخانه اضافی می باشد ، کمدهایی را وصل کنید و وسایل خود را درون آنها جای دهید و با این کار فضای بیشتری ذخیره می شود .
ایجاد فضاهای باز
اگر خانه شما کوچک می باشد می توانید دیوارهای ضافی را حذف کنید و با این کار فضای بیشتری خواهید داشت و می توانید دکوراسیون خانه بهتر و بهتر طراحی کنید و با این کار فضای بیشتری خواهید داشت .
کفپوش ها
با نصب کفپوش ها در مقابل پنجره یا درهای کشویی ، و با این کار چشم شما گسترش پیدا خواهد کرد و فضای بیشتری را خواهید دید .

اهمیت کفپوش ها برای بزرگ نشان دادن خانه کوچک

روشنایی طبیعی
اگر اتاق شما پنجره دارد ، می توانید در روز از روشنایی طبیعی استفاده کنید و اگر امکان پذیر باشد از ابتدا پنجره بزرگتری را نصب کنید تا نور بیشتری وارد خانه تان شود و برای زیبایی بیشتر می توانید از پرده ها استفاده نمایید
بین خطوط
در اتاق هایی که سقف شان کوتاه است از لوازمی استفاده کنید که به چشم ارتفاع خانه زیاد باشد و حس کوچکی از چشم شما برود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست