طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه مانند دیگر اتاق های خانه نیازمند سلیقه خاصی می‌باشد؛ ما در این مقاله قرار است جدیدترین و جذابترین ایده های دکوراسیون را قرار دهیم.

جذاب ترین ایده‌ های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

1. دکوراسیون اتاق خواب پسرانه را با رنگ‌‌های مختلف طراحی کنید

معمولا برخی تصور می‌کنند، برای اتاق‌ های پسرانه باید از رنگ‌های تیره استفاده کنند، در صورتی که این تصوری غلط است. به کمک رنگ‌های شاد می‌توانید ترکیب‌های جذاب و هیجان‌انگیزی ایجاد کنید که موردپسند فرزندتان نیز باشد.

2. رنگ‌ های تک در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

برخی معتقد هستند که به کمک یک رنگ می‌توانند فضایی زیبا و جذاب را برای یک اتاق خواب ایجاد کنند.در واقع بهترین رنگ اتاق خواب پسرانه لاکچری میتواند با رنگ های تک ایجاد شود.

3. پوستر و کاغذ دیواری‌ های پسرانه

پوستر و کاغذ دیواری، دید شما را نسبت به اتاق و هر فضایی عوض می‌کند وبه آن شخصیت می دهد. به‌راحتی می‌توانید پوسترهای طرح‌داری را انتخاب کنید که طرحشان متناسب با سلیقه و روحیه صاحب اتاق باشد.

تزیین اتاق خواب پسرانه

4.فرش اتاق خواب پسرانه

برای خرید فرش  در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه توجه زیادی به محدوده سنی فرزند خود داشته باشید. اگر فرزند شما هنوز کوچک است و روی زمین بازی می کند از خرید فرش های پرزدار خودداری کنید زیرا ممکن است برای او مشکل ایجاد کند .رنگ و طرح فرش را هم مطابق با سایر وسایلی که در اتاق خواب پسرانه قرار دارد انتخاب کنید تا زیبایی فضا را تکمیل تر کنید .

5.پرده اتاق خواب پسرانه

در طراحی تنوع پرده اتاق کودکان و نوجوانان بسیار بالاست و شما می توانید با توجه به تم رنگی منتخب خود مدل های مختلف پرده را برای اتاق خواب او انتخاب کنید .در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نهایت توجه داشته باشید که برای خرید تشک تخت خواب از نمونه هایی خریداری کنید که فرزند شما از حالا دچار مشکلات ستون فقرات نشوند و تشک کاملا تایید شده باشد و از خوابیدن روی آن احساس آرامش پیدا کند .

تزیین اتاق خواب پسرانه

 6.وسایل ورزشی در دکوراسیون

یک ایده ارزان، کم‌‌هزینه و جذاب، استفاده از وسایل ورزشی است.این گزینه برای هر اتاقی ممکن است متفاوت باشد. یکی علاقه‌مند فوتبال است از توپ فوتبال استفاده می‌کند و دیگری بسکتبال دوست دارد و از توپ بسکتبال و وسایل ورزشی مربوط به آن استفاده می‌کند.

7.طراحی اتاق خواب پسرانه با کمک ایده های مدرن و جدید

یکی از مهم ترین نکات برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه توجه به سن و نیازهای نوجوان است. هر یک از نوجوانان توقعات متفاوتی را از فضای پیرامون اتاق خود دارند, بنابراین بهتر است برای طراحی دکوراسیون اتاق نوجوانان به روحیات فرزند خود توجه کنید.برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب های پسرانه بهتر است از انواع وسایل تزیینی جذاب و پر انرژی مورد علاقه فرزند خود استفاده نمایید تا بتوانید دکوراسیونی رضایت بخش و متفاوتی را در اتاق فرزندتان ایجاد نمایید.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

8.میز کار برای مطالعه یا کار با کامپیوتر

شما به عنوان پسر نوجوان در حال تحصیل هستید. پس در اتاق خواب خود باید مکان دنج و راحتی برای مطالعه داشته باشید. کامپیوتر یا لبتاب نیز این روزها دوست جدانشدنی نوجوان ها هستند. نوجوانان با کامپیوتر و اینترنت به تحقیقات و مطالعه می پردازند یا در اوقات فراغت بازی می کنند. پس میز و صندلی مطالعه جز مهم دکوراسیون اتاق خواب پسرانه هستند.

9.طراحی اتاق خواب پسرانه جوانان

پسران جوان و نوجوان تمایل دارند تا بیشتر ساعات روز خود را در اتاق خواب سپری کنند از آن جا که اتاق خواب فضایی مناسب برای انجام دادن فعالیت های روزمره و انجام کارهای شخصی است بنابراین بهتر است در هنگام چیدمان وسایل خواب و طراحی اتاق خواب پسرانه حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و زیبا را در اتاق خواب فرزند خود پدید آورید. برای داشتن دکوراسیونی زیبا و متفاوت در اتاق خواب پسرانه بهتر است از رنگ های گرم و پر انرژی و وسایل زیبا و مدرن استفاده کنید.اغلب پسران جوان تمایل دارند تا دیوار های اتاق خود را با عکس قهرمانان و عکس تیم های محبوب فوتبال و شخصیت های معروف تزیین کنند که بهتر است شما برای تزیین دیوار اتاق فرزند خود از این ایده ها کمک بگیرید.

50 ایده و مدل دکوراسیون اتاق پسرانه فوتبالی + عکس - مجله دکونیوز

سخن پایانی :

همانطور که به شما وعده داده بودیم در این مقاله تمام نکات در رابطه با طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه قرار داده شده است.در شرکت سرنقش ، مجموعه ای از هنرمندان و طراحان دکوراسیون داخلی و خارجی در کنار شما عزیزان هستند تا بتوانید فضای داخلی منزل خود را زیبا کنید .برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست